PIM 2014 – Twardogóra

IMG_7362XXXIV Pielgrzymka Inspektorialna Ministrantów w Twardogórze dobiegła końca. Uczestniczyła w niej grupa ponad 30 kandydatów i ministrantów z naszej parafii. Trzy dni wspólnej modlitwy, rywalizacji sportowej i zabawy upłynęły bardzo szybko. Naszej ekipie udało się wywalczyć II miejsce – wszystkim kandydatom i ministrantom serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją, oraz dużą ilością zdjęć!!!

W tegorocznym PIM-ie uczestniczyło niemal 500 ministrantów z 29 parafii. Hasło spotkania – „Pełne Zanurzenie” kierowało nasze myśli os św. Jana Pawła II i św. Jana Bosko do morza miłosierdzia Bożego i nieogranionego oceanu Bożej obecności, w której zanurzamy się w sposób szczególny uczestnicząc i służąc przy ołtarzu w czasie Eucharystii.

Na zwycięstwo w PIM-ie składa się rywalizacja w wielu konkurencjach (piłka halowa, uni-hoc, tenis stołowy, dwa ognie, wieża babel, sztafeta, biegi, chusteczka, wielobój, piłka dla przeciwnika, konkursy wiedzy, ringo, badminton i wiele innych). I miejsce zajęła parafia NSPJ w Lubinie, II miejsce parafia św. Michała Archanioła z Wrocławia, a III miejsce wywalczyła parafia św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej.

Wszystkim kandydatom i ministrantom gratulujemy i dziękujemy za ten radosny czas, który wspólnie przeżyliśmy. Króluj nam Chryste!PIM 2014 – Twardogóra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *