Półkolonie czas zacząć.

Zaraz po zakończeniu roku szkolnego przyszedł czas na wakacje, a wraz z nimi zaczęły się nasze półkolonie. Pierwszy dzień zaczęliśmy od zajęć profilaktyczno-teatralnych. Dzieci mogły wyrazić siebie, a jednocześnie dobrze się przy tym bawiły.

Kolejne dni również były pełne atrakcji i rozmaitych zajęć.

Wtorek na naszej półkolonii był pełen wrażeń, które zapewniło wyjście do Bobolandii. Dzieci wraz z wychowawcami bawiły się świetnie. Wszystkie maluchy były szczęśliwe i bardzo zmęczone.

Środę spędziliśmy w Straży Pożarnej. Zobaczyliśmy jak działa jednostka i jak pracują strażacy. Jesteśmy wdzięczni za tę wizytę. Uczestniczyliśmy również w dniu sportu.

W czwartek przyszedł czas na zwierzęta. Maluchy odwiedziły stadninę koni Ranczo na Grobli. Zwierzaki choć duże nikomu nie zrobiły krzywdy, a ich towarzystwo było przemiłe.

Tydzień zakończyliśmy lekcją zdrowego stylu życia. Maluchy brały udział w zajęciach kulinarnych zorganizowanych przez wychowawców. Robiły same smaczne rzeczy. Jednak ważne dla nich były również zasady, których trzeba przestrzegać. Wykład na temat zdrowego stylu życia przygotowała siostra Ewa, za co serdecznie dziękujemy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne dni 🙂

Półkolonie czas zacząć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *