Smak rywalizacji – miniPIM 2013

559838_191107717741302_177485978_nW sobotę, 28 września 2013 r. odbyły się rozgrywki Ministranckiej Ligi Piłkarskiej MiniPIMu. Kościół Najświętszego Serca Jezusowego na Placu Grunwaldzkim wypełnił się ministrantami, którzy z całej inspektorii zjechali, aby uczestniczyć w Eucharystii na rozpoczęcie MiniPIMu. Następnie udaliśmy się na Pola Marsowe, gdzie odbywała się rywalizacja na boiskach.

Z naszej parafii św. Michała Archanioła wystartowały 3 drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych: M – szkoła podstawowa, S – gimnazjum, L – szkoły średnie. Po meczach grupowych (w zawodach wzięło udział ponad 20 drużyn) posililiśmy się obiadem i rozegrano mecze półfinałowe oraz finałowe. Nasza reprezentacja wypadła bardzo dobrze i tak zajęliśmy: w kat. M – trzecie miesjce, kat. S – trzecie miejsce i w kat. L – pierwsze miesce. Wszystkim ministrantom – zawodnikom i kibicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

Kończąc zapraszam na zbiórki (wtorek – młodsi ministranci, środa – kandydaci, czwartek – lektorzy i ministranci starsi) oraz treningi po zbiórkach 🙂 Króluj nam Chryste! Wszystkie Fotki tutaj Smak rywalizacji – miniPIM 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *