Spotkanie MGS – szczegóły odnośnie wyjazdu

Wyjazd w najbliższy czwartek: o godz. 13.15 wychodzimy spod kościoła Michała na PKS, o godz. 14.05 mamy autobus do Lubina, POLBUS, stanowisko 3.

Koszt to 20 zł plus przejazd, kto nie ma, niech się nie martwi.

Zabieramy ze sobą karimatę i śpiwór, ubrania, przybory toaletowe, itd.

Zapisy przez SMS do ks. Pawła. Program wyjazdu poniżej. Zapraszamy!

https://www.facebook.com/mgswroc?fref=ts

LUBIN, 28 – 31 SIERPNIA 2014

W tym roku na warsztat bierzemy WSPÓLNOTY. Pochylimy się nad tym jak nasze wyglądają, a jak powinny? czy dobrze się w nich czujemy i czy są otwarte? Dlatego też na plakacie tegorocznym pojawił się ognisty ptak, czyli Feniks. Chcemy odnowić nasze wspólnoty, tak by „powstały z popiołów” i odrodziły się na nowo 😀 Przez rok będziemy pracować we wspólnotach, tak aby na urodziny księdza Bosco przynieść mu najlepszy prezent, czyli nas samych, NASZE WSPÓLNOTY z prawdziwego zdarzenia 😀

MGS-PLAKAT-641x900Jest to spotkanie dla wszystkich osób jakkolwiek związanych ze środowiskami salezjańskimi. Jeśli jesteś animatorem, wychowawcą, ministrantem, księdzem, klerykiem, bratem, siostrą, studentem lub po prostu chodzisz do Oratorium, czy skończyłeś salezjańską szkołę, czuj się jak najbardziej zaproszony. Tym razem spotykamy się w Lubinie.

W programie znajdzie się wiele atrakcji, m.in. koncert ks. Kuby Bartczaka, Wieczór Chwały, gra miejska, Śluby wieczyste młodych salezjanów oraz warsztaty tematyczne dla każdego.

To od Was zależy jak dużo osób pojawi się w Lubinie, dlatego zachęcamy Was do zapraszania jak największej liczby znajomych i udostępniania tego wydarzenia 🙂

Co należy zabrać?
Najważniejsze rzeczy to: śpiwór, karimata, 20 zł (opłata za uczestnictwo).

Podpisano: Inspektorialna Rada Młodzieżowa Prowincji Wrocławskiej 🙂

ZGŁOSZENIA CHĘTNYCH OSÓB Z NASZEGO ORATORIUM PRZESYŁAMY SMS-EM NA 503   792   748.

https://www.facebook.com/events/1426444074304554/?fref=ts

Spotkanie MGS – szczegóły odnośnie wyjazdu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *